http://osteopatia.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.12.rekrutacja_2017gk-is-90.jpglink

http://osteopatia.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.wroclaw_artgk-is-90.jpglink

http://osteopatia.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.zostan_dogk-is-90.jpglink

Zostań Dyplomowanym Osteopatą D.O.

http://osteopatia.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.eksp_med_manualnejgk-is-90.jpglink

Szkolenie osteopatów

http://osteopatia.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.wiedza_doswiadczeniegk-is-90.jpglink

Wiedza i doświadczenie

«
»

Facebook

Newsletter

Napisz do nas!

Email:
Temat:
Wiadomość:

Wszystkich zainteresowanych karierą osteopaty, tych zdecydowanych i tych wahających się, którą szkołę wybrać, zapraszamy do dokonania zapisu na 11. edycję. Prosimy o zapoznanie się z ofertą edukacyjną Polskiej Akademii Osteopatii OSTEON.

Tradycja i doświadczenie

1. Najstarsza w Polsce szkoła osteopatii – 13 lat doświadczenia i stałej aktualizacji nauczanych treści w oparciu o najnowsze doniesienia naukowe i doświadczenie kliniczne z dziedziny medycyny i osteopatii.

Dydaktyka i praktyka

2. Wszyscy wykładowcy PAO OSTEON są praktykującymi osteopatami z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym.

Uznanie i renoma

3. Wykładowcy współpracujący z PAO OSTEON należą do najbardziej  rozpoznawalnych osteopatów w Europie. To z ich udziałem powstały pierwsze kierunki nauczania osteopatii na poziomie uniwersyteckim w Europie (Belgia, Portugalia).

Kariera i dokształcanie

4. Możliwość wyboru ścieżki dydaktycznej dla absolwentów PAO OSTEON prowadzącej

do nauczania osteopatii, dzięki unikalnemu systemowi asystentury.

Poziom ekspercki nauczania

5. Kwalifikacje zdobyte w PAO OSTEON dają możliwość bycia ekspertem medycyny manualnej. Wiedza zdobyta w PAO OSTEON oparta jest o najnowsze doniesienia naukowe, jak również o elementy tradycyjnej osteopatii. Pozwala to absolwentom PAO OSTEON na rozpoznawanie jednych i drugich, ich analizę i interpretację.

Skuteczność i satysfakcja

6. Zakres wiedzy i umiejętności, jaki posiadają absolwenci PAO OSTEON, umożliwia osiągnięcie pełnej satysfakcji w wykonywaniu zawodu osteopaty. Wiedza i umiejętności, jakie posiadają absolwenci PAO OSTEON, pozwalają na prowadzenie skutecznej terapii nawet u najbardziej wymagających pacjentów, z pełną świadomością celu do osiągnięcia, jak i ograniczeń pracy osteopatycznej.

Partnerstwo i coaching

7. PAO OSTEON zapewnia permanentny kontakt między kształcącymi się i wykładowcami, co w znacznym stopniu wpływa na dostępność nauczanych treści i atmosferę podczas szkolenia.

Uznanie w Europie

8. Absolwenci PAO OSTEON po uzyskaniu dyplomu D.O. są zarejestrowani w Europejskiej Federacji Osteopatii (EFO) i otrzymują międzynarodową kartę osteopaty EUR.OST.D.O.

Innowacyjność

9. PAO OSTEON jest liderem we wprowadzaniu innowacyjnych metod w nauczaniu osteopatów w Polsce i wzorem do naśladowania dla pozostałych szkół.

Osteopatia i medycyna

10. PAO OSTEON jest prekursorem w wykorzystaniu wiedzy z medycyny ogólnej i specjalistycznej w praktyce osteopatycznej. Studenci zdobywają tę wiedzę w zakresie niezbędnym dla prowadzenia bezpiecznego i skutecznego leczenia osteopatycznego. Zastosowany w PAO OSTEON program nauczania wiedzy medycznej jest unikalny zarówno w Polsce, jak i w Europie.

Efektywność i efektowność

11. Nauczanie w PAO OSTEON oparte jest o naturalną i logiczna progresję umiejętności nabywanych rzez studentów. Gwarantuje to wykorzystanie w pełni czasu przeznaczonego na nauczanie zawodu osteopaty. Sposób prowadzenia zajęć jest interesujący dla studentów  i sprawia, iż praktykowanie osteopatii staje się pasją dla jej absolwentów.

Ciekawe artykuły

POLSKA AKADEMIA OSTEOPATII OSTEON posiada akredytacje na prowadzenie szkoleń

http://osteopatia.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/akredytacje.akredytacje1gk-is-123.jpglink
http://osteopatia.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/akredytacje.akredytacje2gk-is-123.jpglink
http://osteopatia.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/akredytacje.akredytacje3gk-is-123.jpglink
«
»
Loading…

Partnerzy

Joomla Templates by Joomla51.com