dav

Szkolenie podyplomowe dla osteopatów

SEMIOLOGIA ENDOKRYNOLOGICZNA I PEDIATRYCZNA

Prowadzący: dr Victor Rodrigues de Castro D.O.

Dr Victor Rodrigues de Castro D.O – lekarz medycyny ratunkowej, Dyplomowany Osteopata, odpowiedzialny za nauczanie medycyny osteopatycznej na Université des sciences de la santé de Porto (CESPU)

Szkolenie przeznaczone jest dla osteopatów  i studentów osteopatii. Jego celem jest poszerzenie wiedzy z zakresu endokrynologii i pediatrii oraz zastosowania tej wiedzy w codziennej praktyce osteopatycznej. Zajęcia będą obejmowały praktyczne ćwiczenia diagnozowania lekarskiego.

 

Czas trwania szkolenia: 1 moduł = 3 dni szkoleniowe

Termin szkolenia: 31 sierpnia-2 września 2018 r. (piątek-niedziela)

Miejsce szkolenia: Centrum Kompleksowej Rehabilitacji, Konstancin-Jeziorna

Koszt szkolenia: 2 000 PLN

 

Zgłoszenie na szkolenie wymaga wysłania maila z informacją o chęci wzięcia udziału w szkoleniu na adres: sekretariat@osteopatia.pl i dokonanie opłaty rezerwacyjnej w wysokości 500 PLN. W przypadku rezygnacji ze szkolenia w/w opłata rezerwacyjna nie podlega zwrotowi.

Druga część opłaty za szkolenie w wysokości 1 500 PLN wymagana jest na 30 dni przed rozpoczęciem szkolenia, tj. do 31 lipca 2018 r.

Niedokonanie pełnej opłaty za szkolenie do 31 lipca 2018 r. zezwala organizatorowi na wykreślenie kandydata na szkolenie z listy chętnych i wpisania w to miejsce innej osoby z listy rezerwowej.

 

Prosimy o dokonywanie wpłat na poniższe konto:

OSTEON Dariusz Skrzypek
Bank Spółdzielczy O/Białe Błota
83 8142 1020 0004 5085 2000 0003

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu!!!