15 lat osteopatii w Polsce

15 lat PAO OSTEON

KONKURS JUBILEUSZOWY

REGULAMIN KONKURSU

1. KONKURS JUBILEUSZOWY organizowany przez PAO OSTEON z okazji 15-lecia szkoły składa się z 2 KATEGORII:

  • Kategoria „literacka”
  • Kategoria „graficzna”

2. Kategoria „literacka” tj. przygotowanie SLOGANU lub TEKSTU (max. 500 znaków) dot. OSTEOPATII lub/i POLSKIEJ AKADEMII OSTEOPATII OSTEON.

Kategoria „graficzna” tj. przygotowanie GRAFIKI (mem, baner, plakat) dot. OSTEOPATII lub/i POLSKIEJ AKADEMII OSTEOPATII OSTEON.

3. Prace w kategorii „graficznej” muszą być nadesłane w formacie jpg, pdf, tiff, png lub innym formacie graficznym w wielkości min. 2000 px (dłuższy bok).

4. Nagrody do wygrania:

– I miejsce w każdej kategorii: BON EDUKACYJNY o wartości do 2 000 PLN do wykorzystania na dowolne szkolenie podyplomowe organizowane przez PAO OSTEON do 31 grudnia 2022 r.

– II miejsce w każdej kategorii: BON EDUKACYJNY o wartości 1 000 PLN do wykorzystania na dowolne szkolenie podyplomowe organizowane przez PAO OSTEON do 31 grudnia 2022 r.

– III miejsce w każdej kategorii: BON EDUKACYJNY o wartości 500 PLN do wykorzystania na dowolne szkolenie podyplomowe organizowane przez PAO OSTEON do 31 grudnia 2022 r.

5. Każdy wygrany BON EDUKACYJNY będzie imienny bez możliwości przekazania go innej osobie.

6. Prace można nadsyłać na adres sekretariat@osteopatia.pl do 30 września 2018 r.

7. Zwycięzcy zostaną wybrani przez jury złożone z ekipy PAO OSTEON jak również poprzez głosowanie internetowe na FACEBOOKU PAO OSTEON.

8. Wszystkie nadesłane prace zostaną opublikowane na naszym profilu na FB a na głosowanie internauci będą mieli 30 dni, tj. do 30 października 2018 r.

9. Jury złożone z ekipy PAO OSTEON wybierze 3 miejsca w każdej kategorii i nada każdemu miejscu odpowiednio 3 punkty (I miejsce), 2 punkty (II miejsce), 1 punkt (III miejsce).

10. W facebookowym głosowaniu również zostaną wybrane w każdej kategorii 3 prace/3 miejsca, które otrzymają największą liczbę głosów. Każdemu miejscu zostaną przydzielone odpowiednio 3 punkty (I miejsce), 2 punkty (II miejsce), 1 punkt (III miejsce).

11. PAO OSTEON przygotowała dodatkową nagrodę dla internautów biorących udział w głosowaniu. Autor komentarza, który zgromadzi największą liczbę „lajków” na FB, otrzyma firmową teczkę na latopa oraz firmowy t-shirt od PAO OSTEON.

12. W przypadku, gdy dwie prace otrzymają taką samą liczbę głosów w danej kategorii, zwycięzcę wyłoni głosowanie internetowe na FB PAO OSTEON

13. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 9 listopada 2018 r., tj. podczas pierwszego zjazdu 13.edycji szkolenia PAO OSTEON.

14. Każda osoba, która nadeśle do nas swoją pracę/swoje prace, automatycznie wyraża zgodę na jej/ich publikowanie na portalach społecznościowych PAO OSTEON.

15. Każda osoba, która wyśle do nas swoją pracę/swoje prace automatycznie potwierdza, iż nadesłana praca jest jego autorstwa i nie została nigdzie wcześniej opublikowana. Naruszenie tego punku Regulaminu Konkursu i wynikające z niego ewentualne roszczenia obciążają autora nadesłanej pracy. Konkursu Jubileuszowego

16. PAO OSTEON zastrzega sobie prawo anulowania Konkursu Jubileuszowego w przypadku małej ilości lub/i słabej jakości nadesłanych prac konkursowych.

POWODZENIA 😊