DOŁĄCZ DO NAS

 

JAK SIĘ ZAPISAĆ

 

OPŁATY ZA STUDIA

 

PROGRAM STUDIÓW

 

TWOI WYKŁADOWCY

 

FILMY

 

Historia PAO OSTEON

 

CZYM JEST OSTEOPATIA

 

LATARNIK OSTEOPATYCZNY

 

Dołącz do nas

POLSKA AKADEMIA OSTEOPATII OSTEON TO PIERWSZA I NAJDŁUŻEJ DZIAŁAJĄCA UCZELNIA OSTEOPATYCZNA W POLSCE, KTÓRĄ WSPÓŁTWORZĄ NAJWYŻSZEJ KLASY SPECJALIŚCI Z ZAGRANICY:

SUTHERLAND COLLEGE OF OSTEOPATHIC MEDICINE
UNIVERSITÉ LIBRE DE BRUXELLES
INSTITUTO UNIVERSITÁRIO DE CIÊNCIAS DA SAÚDE PORTO

ZAWSZE STAWIAMY NA NAJLEPSZYCH – STAWIAMY TAKŻE NA CIEBIE!

DOŁĄCZ DO NAS A MY POMOŻEMY CI W KOLEJNYCH ETAPACH DOSKONALENIA TWOJEJ WIEDZY OSTEOPATYCZNEJ.

KAŻDA EDYCJA TO NOWA WIEDZA, NOWE DOŚWIADCZENIA I PRAKTYKA MEDYCZNA. SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY NAJNOWSZEJ 17 EDYCJI!

Nieustannie podążamy za rozwojem medycyny, dlatego poznasz nas po najlepszych osteopatach, ekspertach w swojej dziedzinie.

Nasz program nauczania opieramy na najnowszych zdobyczach współczesnej medycyny. Dzięki temu dajemy naszym studentom dostęp do najnowocześniejszej wiedzy, umożliwiając ciągłe rozwijanie się w tym zawodzie.

Przyjazna atmosfera i profesjonalne zajęcia zagwarantują Ci pełny dostęp do nowoczesnej wiedzy medycznej dostarczonej w unikatowej formie nauczania i opracowanej specjalnie na potrzeby codziennej praktyki osteopatycznej. Nasi wykładowcy pomogą Ci osiągnąć najlepsze rezultaty w osteopatii!

Dla nas osteopatia to ludzie. W Polskiej Akademii Osteopatii Osteon znajdziesz najlepszych polskich i zagranicznych fachowców, prekursorów osteopatii wytyczających kierunki nauczania uniwersyteckiego, którzy gwarantują, że po naszych studiach będziesz rozmawiać z lekarzami jak równy z równym, a dla osteopatów będziesz prawdziwym autorytetem.

Polska Akademia Osteopatii Osteon gwarantuje studia na miarę XXI wieku, na których zdobędziesz wiedzę medyczną i umiejętności osteopatyczne doceniane przez lekarzy.

KONTAKT Z NAMI

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Aby wysłać formularz, prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności

PROGRAM SZKOLENIA PAO OSTEON POSIADA AKREDYTACJE:

WSPÓŁPRACA NAUKOWA: