Terminarz szkoleń

 

E-learning

 

WYBIERZ EDYCJĘ ABY ZOBACZYĆ TERMINARZ

Terminarz: 12 edycja - 2022 rok

TerminTematykaProwadzącyMiejsce
27-29 majaSemiotyka cz.4dr n.med.P.Bławat D.O.HOLIDAY INN, Warszawa
22-23 wrześniaEGZAMIN – osteopatia trzewnaM.Fluder D.O.MRÓWKA, Warszawa
23-25 września Stawy skroniowo-żuchwowe i osteopatia czaszkowa cz.1PM Dugailly D.O., PhDMRÓWKA, Warszawa
27-30 październikaNeurologia klinicznadr V.Castro D.O.MRÓWKA, Warszawa
18-20 listopadaOsteopatia czaszkowa cz.2M.Fluder D.O.MRÓWKA, Warszawa
2-4 grudniaSemiotyka cz.5dr n.med.P.Bławat D.O.HOLIDAY INN, Bydgoszcz

Terminarz: 13 edycja - 2022 rok

TerminTematykaProwadzącyMiejsce
27-29 maja Semiotyka cz.4dr n.med.P.BławatHOLIDAY INN, Bydgoszcz
22-23 wrześniaEGZAMIN – osteopatia trzewnaM.Fluder D.O.MRÓWKA, Warszawa
23-25 września Stawy skroniowo-żuchwowe i osteopatia czaszkowa cz.1PM Dugailly D.O., PhDMRÓWKA, Warszawa
13-16 październikaOsteopatyczne techniki strukturalne: bark, łokieć i nadgarstekF.Duville D.O., B.Sikorski D.O.MRÓWKA, Warszawa
27-30 październikaNeurologia klinicznadr V.Castro D.O.MRÓWKA, Warszawa
18-20 listopadaOsteopatia czaszkowa cz.2M.Fluder D.O.MRÓWKA, Warszawa
2-4 grudniaSemiotyka cz.5dr n.med.P.Bławat D.O.HOLIDAY INN, Bydgoszcz

Terminarz: 14 edycja - 2022 rok

TerminTematykaProwadzącyMiejsce
22-24 kwietnia Semiotyka cz.2dr n.med.P.BławatMRÓWKA, Warszawa
20-22 maja Osteopatia strukturalna: kr.szyjny cz.3 + KLINIKAT.Colot D.O.MRÓWKA, Warszawa
3-5 czerwca Osteopatia trzewna cz.1M.Fluder D.O.
R.Marciniak D.O.
MRÓWKA, Warszawa
30 września-2 październikaSemiotyka cz.3dr n.med.P.Bławat MRÓWKA, Warszawa
13-16 październikaOsteopatyczne techniki strukturalne: bark, łokieć i nadgarstekF.Duville D.O., B.Sikorski D.O.MRÓWKA, Warszawa
25-27 listopadaSemiologia układu ruchu cz.1dr V.Castro D.O.MRÓWKA, Warszawa
9-11 grudniaOsteopatia trzewna cz.2M.Fluder D.O.
R.Marciniak D.O.
MRÓWKA, Warszawa

Terminarz: 15 edycja - 2022 rok

TerminTematykaProwadzącyMiejsce
22-24 kwietnia Semiotyka cz.2dr n.med.P.BławatMRÓWKA, Warszawa
20-22 maja Osteopatia strukturalna: biodro i kolanoB.Sikorski D.O.MRÓWKA, Warszawa
3-5 czerwca Osteopatia trzewna cz.1M.Fluder D.O.
R.Marciniak D.O.
MRÓWKA, Warszawa
10-12 czerwcaOsteopatia strukturalna: stopa + KLINIKAT.Colot D.O.MRÓWKA, Warszawa
9-11 wrześniaAnatomia palpacyjna cz.3A.Gawryszewska D.O.
MRÓWKA, Warszawa
30 września-2 październikaSemiotyka cz.3dr n.med.P.Bławat Hotel FOCUS, Bydgoszcz
25-27 listopadaSemiologia układu ruchu cz.1dr V.Castro D.O.
MRÓWKA, Warszawa
9-11 grudniaOsteopatia trzewna cz.2M.Fluder D.O.
R.Marcinika D.O.

MRÓWKA, Warszawa