WYBIERZ EDYCJĘ ABY ZOBACZYĆ TERMINARZ

Terminarz: 9 edycja - 2019 rok

TerminTematykaProwadzącyMiejsce
4-6 styczniaSemiologia cz.4dr n.med.P.BławatMRÓWKA, Warszawa
22-24 lutego Osteopatia trzewna cz.2R.Mesle D.O./M.Fluder D.O.MRÓWKA, Warszawa lub CKR, Konstancin-Jeziorna
15-17 marca Semiologia cz.5dr n.med.P. BławatHotel BRDA, Bydgoszcz
5-7 kwietniaOsteopatia trzewna cz.3R.Mesle D.O./M.Fluder D.O.CKR, Konstancin-Jeziorna
10-12 maja Reumatologia i farmakologiadr n.med.P. BławatHotel BRDA, Bydgoszcz
7-9 czerwca Osteopatia czaszkowo-krzyżowa cz.1T.Kaluzny D.O.CKR, Konstancin-Jeziorna
13-15 wrześniaIntegracja osteopatycznadr J.Ciechomski D.O.MRÓWKA, Warszawa lub CKR, Konstancin-Jeziorna
4-6 października Osteopatia czaszkowa cz.2T.Kaluzny D.O.MRÓWKA, Warszawa lub CKR, Konstancin-Jeziorna
22-23 listopada Techniki Marca Verheyen’aM.Fluder D.O. i D.Skrzypek D.O.,MRÓWKA, Warszawa lub CKR, Konstancin-Jeziorna
20-22 grudniaTechniki na stany ostre + KlinikaT.Colot D.O., B.Sikorski D.O.MRÓWKA, Warszawa lub CKR, Konstancin-Jeziorna

Terminarz: 10 edycja - 2019 rok

TerminTematykaProwadzącyMiejsce
4-6 styczniaSemiologia cz.4dr n.med.P.BławatMRÓWKA, Warszawa
22-24 lutegoOsteopatia trzewna cz.2R.Mesle D.O./M.Fluder D.O.MRÓWKA, Warszawa lub CKR, Konstancin-Jeziorna
15-17 marca Semiologia cz.5dr n.med.P. BławatHotel BRDA, Bydgoszcz
5-7 kwietniaOsteopatia trzewna cz.3R.Mesle D.O./M.Fluder D.O.CKR, Konstancin-Jeziorna
10-12 maja Reumatologia i farmakologiadr n.med.P. BławatHotel BRDA, Bydgoszcz
25-26 maja (2 dni) Biomechanika cz. 3dr W.Salem D.O.CKR, Konstancin-Jeziorna
7-9 czerwcaOsteopatia czaszkowo-krzyżowa cz.1T.Kaluzny D.O.CKR, Konstancin-Jeziorna
13-15 wrześniaIntegracja osteopatycznadr J.Ciechomski D.O.MRÓWKA, Warszawa lub CKR, Konstancin-Jeziorna
4-6 października Osteopatia czaszkowa cz.2T.Kaluzny D.O.MRÓWKA, Warszawa lub CKR, Konstancin-Jeziorna
22-23 listopada Techniki Marca Verheyen’aM.Fluder D/.O. i D.Skrzypek D.O.MRÓWKA, Warszawa lub CKR, Konstancin-Jeziorna
20-22 grudniaTechniki na stany ostre + KlinikaT.Colot D.O., B.Sikorski D.O.MRÓWKA, Warszawa lub CKR, Konstancin-Jeziorna

Terminarz: 11 edycja - 2019 rok

TerminTematykaProwadzącyMiejsce
11-13 styczniaTechniki strukturalne: Kręgosłup piersiowy cz.1T.Colot D.O./B.Sikorski D.O./M.Fluder D.O./R.Marciniak D.O.CKR, Konstancin-Jeziorna
15-17 lutegoTechniki strukturalne: Kręgosłup piersiowy cz.2T.Colot D.O./B.Sikorski D.O./M.Fluder D.O./R.Marciniak D.O.CKR, Konstancin-Jeziorna
15-17 marcaOsteopatia funkcjonalna cz.3M.Fluder D.O./R.Marciniak D.O.MRÓWKA, Warszawa
24 maja (piątek)Egzamin – anatomia palpacyjnaA.Gawryszewska D.O., M.Bilska D.O.CKR, Konstancin-Jeziorna
25-26 maja (2 dni)Biomechanika cz.3dr W.Salem D.O.CKR, Konstancin-Jeziorna
14-16 czerwcaFizjologia ogólna i reanimacjadr n.med. Przemysław BławatHotel BRDA, Bydgoszcz
20-22 wrześniaSemiotyka ogólna cz.1dr n.med. P.BławatHotel BRDA, Bydgoszcz
11-13 październikaTechniki strukturalne: kręgosłup szyjny cz.1T.Colot D.O./B.Sikorski D.O./M.Poniatowska D.O./R.Marciniak D.O.CKR, Konstancin-Jeziorna
22-24 listopadaGOT (General Osteopathic Treatment)F.Duville D.O., B.Sikorski D.O.MRÓWKA, Warszawa
6-8 grudniaSemiotyka ogólna cz.2dr n.med. Przemysław BławatHotel BRDA, Bydgoszcz

Terminarz: 12 edycja - 2019 rok

TerminTematykaProwadzącyMiejsce
11-13 styczniaTechniki strukturalne: Kręgosłup piersiowy cz.1T.Colot D.O./B.Sikorski D.O./M.Fluder D.O./R.Marciniak D.O.CKR, Konstancin-Jeziorna
15-17 lutegoTechniki strukturalne: Kręgosłup piersiowy cz.2T.Colot D.O./B.Sikorski D.O./M.Fluder D.O./R.Marciniak D.O.CKR, Konstancin-Jeziorna
15-17 marca (Warszawa)Anatomia palpacyjnaA.Gawryszewska D.O.Hotel MRÓWKA, Warszawa
22-23 marca (Wrocław)Anatomia palpacyjnaA.Gawryszewska D.O.Klinika Osteopatii OSTEOPATICA, Wrocław
26-28 kwietnia PowięziL.Maroye D.O.Hotel MRÓWKA, Warszawa
10-12 majaRadiologia cz.1radiolog, dr I.Trzcińska/radiolog, dr K.LaskowskaBRDA, Bydgoszcz
14-16 czerwca (Wrocław)Anatomia palpacyjna trzewi i czaszkiA.Gawryszewska D.O.Klinika Osteopatii OSTEOPATICA, Wrocław
20-23 czerwca (Warszawa)Anatomia palpacyjna trzewi i czaszkiA.Gawryszewska D.O.Hotel MRÓWKA, Warszawa
6-8 września Osteopatia funkcjonalna cz.1M.Fluder D.O., R.Marciniak D.O.Hotel MRÓWKA, Warszawa
11-13 października Techniki strukturalne: kręgosłup szyjny cz.1T.Colot D.O./B.Sikorski D.O./M.Poniatowska D.O./R.Marciniak D.O.CKR, Konstancin-Jeziorna
25-27 październikaSemiologia układu ruchu cz.1dr V.Castro D.O.CKR, Konsatncin-Jeziorna
15-17 listopada Radiologia cz.2radiolog, dr I.Trzcińska/radiolog, dr K.LaskowskaBRDA, Bydgoszcz

Terminarz: 13 edycja - 2019 rok

TerminTematykaProwadzącyMiejsce
4-5 stycznia (Wrocław)Techniki strukturalne: Kręgosłup lędźwiowy cz.2, Miednica cz.1B.Sikorski D.O.Klinika Osteopatii OSTEOPATICA, Wrocław
18-20 stycznia (Warszawa)Techniki strukturalne: Kręgosłup lędźwiowy cz.2, Miednica cz.1B.Sikorski D.O.Hotel MRÓWKA, Warszawa
1-2 lutego (Wrocław)Techniki strukturalne: Miednica cz.2B.Sikorski D.O.Klinika Osteopatii OSTEOPATICA, Wrocław
22-24 lutego (Warszawa)Techniki strukturalne: Miednica cz.2B.Sikorski D.O.Hotel MRÓWKA, Warszawa
8-10 marcaNeurologianeurolog, dr A.ŻytkowskiHotel MRÓWKA, Warszawa
5-6 kwietnia (do potwierdzenia) (Wrocław) Anatomia palpacyjna cz.2A.Gawryszewska D.O.Klinika Osteopatii OSTEOPATICA, Wrocław
12-14 kwietnia (Warszawa)Anatomia palpacyjna cz.2A.Gawryszewska D.O.Hotel MRÓWKA, Warszawa
17-19 majaZajęcia kliniczneT.Colot D.O./B.Sikorski D.O.CKR, Kontancin-Jeziorna
31 maja-2 czerwca (Warszawa)Techniki strukturalne: biodro i kolanoB.Sikorski D.O.Hotel MRÓWKA, Warszawa
7-8 czerwca (Wrocław)Techniki strukturalne: biodro i kolanoB.Sikorski D.O.Klinika Osteopatii OSTEOPATICA, Wrocław
13-15 września (Warszawa)Anatomia palpacyjnaA.Gawryszewska D.O.Hotel MRÓWKA, Warszawa
20-21 września (Wrocław)Anatomia palpacyjnaA.Gawryszewska D.O.Klinika Osteopatii OSTEOPATICA, Wrocław
25-27 październikaSemiologia układu ruchu cz.1dr V.Castro D.O.CKR, Konstancin-Jeziorna