Terminarz szkoleń

 

E-learning

 

WYBIERZ EDYCJĘ ABY ZOBACZYĆ TERMINARZ

Terminarz: 12 edycja - 2022 rok

TerminTematykaProwadzącyMiejsce
22-23 wrześniaEGZAMIN – osteopatia trzewnaM.Fluder D.O.MRÓWKA, Warszawa
23-25 września Stawy skroniowo-żuchwowe i osteopatia czaszkowa cz.1PM Dugailly D.O., PhDMRÓWKA, Warszawa
27-30 październikaNeurologia klinicznadr V.Castro D.O.MRÓWKA, Warszawa
18-20 listopadaOsteopatia czaszkowa cz.2M.Fluder D.O.MRÓWKA, Warszawa
2-4 grudniaSemiotyka cz.5dr n.med.P.Bławat D.O.HOLIDAY INN, Bydgoszcz

Terminarz: 12 edycja - 2023 rok

TerminTematykaProwadzącyMiejsce
13-15 stycznia

Semiotyka cz.6 + Pierwsza pomocdr n.med.P.Bławat HOLIDAY INN, Bydgoszcz
17-19 lutego Osteopatia w ginekologiiL.Maroye D.O. MRÓWKA, Warszawa
17-19 marca Reumatologia i farmakologia dr n.med. P.BławatHOLIDAY INN, Bydgoszcz

Terminarz: 13 edycja - 2022 rok

TerminTematykaProwadzącyMiejsce
22-23 wrześniaEGZAMIN – osteopatia trzewnaM.Fluder D.O.MRÓWKA, Warszawa
23-25 września Stawy skroniowo-żuchwowe i osteopatia czaszkowa cz.1PM Dugailly D.O., PhDMRÓWKA, Warszawa
13-16 październikaOsteopatyczne techniki strukturalne: bark, łokieć i nadgarstekF.Duville D.O., B.Sikorski D.O.MRÓWKA, Warszawa
27-30 październikaNeurologia klinicznadr V.Castro D.O.MRÓWKA, Warszawa
18-20 listopadaOsteopatia czaszkowa cz.2M.Fluder D.O.MRÓWKA, Warszawa
2-4 grudniaSemiotyka cz.5dr n.med.P.Bławat D.O.HOLIDAY INN, Bydgoszcz

Terminarz: 13 edycja - 2023 rok

TerminTematykaProwadzącyMiejsce
13-15 styczniaSemiotyka cz.3 + Pierwsza pomocdr n.med.P.BławatHOLIDAY INN, Bydgoszcz
27-29 stycznia
Osteopatyczne techniki strukturalne: KLINIKAT.Colot D.O., B.Sikorski D.OMRÓWKA, Warszawa
17-19 lutego




Ginekologia w osteopatiiL.Maroye D.O. MRÓWKA, Warszawa
17-19 marcaReumatologia i farmakologia dr n.med.P.Bławat HOLIDAY INN, Bydgoszcz
31 marca- 2 kwietniaPediatria w osteopatii P.M.Dugailly D.O./S.Forment D.O. MRÓWKA, Warszawa
12-14 majaStany ostre + KlinikaT.Colot D.O. Sala NEUROPROJEKT, Warszawa
(ul. Kleszczowa)

Terminarz: 14 edycja - 2022 rok

TerminTematykaProwadzącyMiejsce
30 września-2 październikaSemiotyka cz.3dr n.med.P.Bławat Hotel FOCUS, Bydgoszcz
13-16 październikaOsteopatyczne techniki strukturalne: bark, łokieć i nadgarstekF.Duville D.O., B.Sikorski D.O.MRÓWKA, Warszawa
25-27 listopadaSemiologia układu ruchu cz.1dr V.Castro D.O.MRÓWKA, Warszawa
9-11 grudniaOsteopatia trzewna cz.2M.Fluder D.O.
R.Marciniak D.O.
MRÓWKA, Warszawa

Terminarz: 14 edycja - 2023 rok

TerminTematykaProwadzącyMiejsce
20-22 styczniaSemiologia układu ruchu cz.2dr V.CAstro D.O.MRÓWKA, Warszawa
27-29 stycznia
Osteopatyczne techniki strukturalne: KLINIKA T.Colot D.O., B.Sikorski D.O


MRÓWKA, Warszawa
3-5 lutegoOsteopatia trzewna cz.3M.Fluder D.O.MRÓWKA, Warszawa
3-5 marca Semiotyka cz.4dr n.med.P.BławatMRÓWKA, Warszawa
31 marca- 2 kwietnia Pediatria w osteopatiiP.M.Dugailly D.O./S.Forment D.O.MRÓWKA, Warszawa
16-18 czerwca Semiotyka cz.5dr n.med.P.BławatHotel FOCUS, Bydgoszcz
22-24 września GOT (General Osteopathic Treatment) F.Duville D.O.MRÓWKA, Warszawa
20-22 październikaATM (Staw skroniowo-żuchowy) i Osteopatia czaszkowa cz.1PM Dugailly D.O.MRÓWKA, Warszawa
9 grudniaMETODOLOGIA pisania pracy naukowejdr hab. S.Marszałek D.O.ZOOM

Terminarz: 15 edycja - 2022 rok

TerminTematykaProwadzącyMiejsce
9-11 wrześniaAnatomia palpacyjna cz.3A.Gawryszewska D.O.MRÓWKA, Warszawa
30 września-2 październikaSemiotyka cz.3dr n.med.P.Bławat Hotel FOCUS, Bydgoszcz
25-27 listopadaSemiologia układu ruchu cz.1dr V.Castro D.O.MRÓWKA, Warszawa
9-11 grudniaOsteopatia trzewna cz.2M.Fluder D.O.
R.Marcinika D.O.
MRÓWKA, Warszawa

Terminarz: 15 edycja - 2023 rok

TerminTematykaProwadzącyMiejsce
20-22 styczniaSemiologia układu ruchu cz.2dr V.CAstro D.O.MRÓWKA, Warszawa
3-5 lutegoOsteopatia trzewna cz.3M.Fluder D.O.MRÓWKA, Warszawa
3-5 marca Semiotyka cz.4dr n.med.P.BławatMRÓWKA, Warszawa
20-23 kwietnia Anatomia palpacyjna cz.4A.Gawryszewska D.O.MRÓWKA, Warszawa
26-28 maja PowięziL.Maroye D.O.Centrum szkoleniowe NEUROPROJEKT, Warszawa
16-18 czerwcaSemiotyka cz.5dr n.med. P.BławatHotel FOCUS, Bydgoszcz
1-3 września Osteopatia funkcjonalna cz.1M.Fluder D.O. i R.Marciniak D.O.Centrum szkoleniowe NEUROPROJEKT, Warszawa
22-24 września GOT (General Osteopathic Treatment)F.Duville D.O.MRÓWKA, Warszawa
20-22 październikaATM (Staw skroniowo-żuchowy) i Osteopatia czaszkowa cz.1PM Dugailly D.O.MRÓWKA, Warszawa
24-26 listopada 2023Osteopatyczne techniki strukturalne: Kr.piersiowy T.Colot D.O.Centrum szkoleniowe NEUROPROJEKT, Warszawa
8-10 grudnia 2023Osteopatia funkcjonalna cz.2 M.Fluder D.O. i R.Marciniak D.O.MRÓWKA, Warszawa

Terminarz: 16 edycja - 2022 rok

TerminTematykaProwadzącyMiejsce
11-13 listopadaStrukturalne techniki osteopatyczne: kr.lędźwiowy cz.1 T.Colot D.O., B.Sikorski D.O. MROWKA, Warszawa
9-11 grudniaAnatomia palpacyjna cz.1 / A.Gawryszewska D.O., M.Poniatowska D.O. MROWKA, Warszawa

Terminarz: 16 edycja - 2023 rok

TerminTematykaProwadzącyMiejsce
20-22 styczniaStrukturalne techniki osteopatyczne: kr.lędźwiowy cz.2, Miednica cz.1B.Sikorski D.O. MROWKA, Warszawa
10-12 lutegoAnatomia palpacyjna cz.2A.Gawryszewska D.O., M.Poniatowska D.O. MROWKA, Warszawa
17-19 marcaStrukturalne techniki osteopatyczne: Miednica cz.2 B.Sikorski D.O., M.Schreiber D.O.MROWKA, Warszawa
21-23 kwietniaStrukturalne techniki osteopatyczne: Biodro i kolanoB.Sikorski D.O., M.Schreiber D.O. MROWKA, Warszawa
26-28 majaPowięzi L.Maroye D.O. MROWKA, Warszawa
2-4 czerwcaStrukturalne techniki osteopatyczne: Stopa i KLINIKA, . T.Colot D.O., M.Schreiber D.OMROWKA, Warszawa
1-3 wrześniaOsteopatia funkcjonalna cz.1M.Fluder D.O., R.Marciniak D.O. NEUROPROJEKT (Kleszczowa 14a), Warszawa
12-15 październikaAnatomia palpacyjna cz.3A.Gawryszewska D.O., M.Poniatowska D.O. MROWKA, Warszawa
24-26 listopadaStrukturalne techniki osteopatyczne: Kr.piersiowyT.Colot D.O., M.Schreiber D.O. MROWKA, Warszawa
8-10 grudniaOsteopatia funkcjonalna cz.2.Fluder D.O., R.Marciniak D.O.MROWKA, Warszawa