Wróć do listy szkoleń

 

OSTEOPATIA W REUMATOLOGII

Prowadzący: dr Victor Rodrigues de Castro D.O.

Dr Victor Rodrigues de Castro D.O – lekarz medycyny ratunkowej, Dyplomowany Osteopata, odpowiedzialny za nauczanie medycyny osteopatycznej na Université des sciences de la santé de Porto (CESPU)
Szkolenie przeznaczone jest dla osteopatów i studentów osteopatii. Jego celem jest poszerzenie wiedzy z zakresu diagnostyki i różnicowania chorób reumatologicznych oraz zastosowania tej wiedzy w codziennej praktyce osteopatycznej.

Czas trwania szkolenia: 1 moduł = 3 dni szkoleniowe

Termin szkolenia: 2-4 września 2022 (piątek-niedziela)

Miejsce szkolenia: Centrum Konferencyjno-Apartamentowe MRÓWKA, ul. Przekorna 33, Warszawa

Koszt szkolenia:  3 000 PLN

UWAGA! Kursanci i absolwenci PAO OSTEON otrzymują zniżkę w wysokości 20% i tym samym koszt szkolenia dla nich wynosi 2 400 PLN.

Zgłoszenie na szkolenie wymaga wysłania maila z informacją o chęci wzięcia udziału w szkoleniu na adres: sekretariat@osteopatia.pl i dokonanie opłaty rezerwacyjnej w wysokości 1 000 PLN. W przypadku rezygnacji ze szkolenia w/w opłata rezerwacyjna nie podlega zwrotowi.

Druga część opłaty za szkolenie w wysokości  PLN wymagana jest na 30 dni przed rozpoczęciem szkolenia, tj. do 2 sierpnia 2022.

Niedokonanie pełnej opłaty za szkolenie do dn.2 sierpnia 2022 zezwala organizatorowi na wykreślenie kandydata na szkolenie z listy chętnych i wpisania w to miejsce innej osoby z listy rezerwowej.

 

Prosimy o dokonywanie wpłat na poniższe konto:

OSTEON Dariusz Skrzypek
Bank Spółdzielczy O/Białe Błota
83 8142 1020 0004 5085 2000 0003

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu!!!