Wróć do listy szkoleń

 

Szkolenie podyplomowe dla osteopatów 

OSTEOPATYCZNE PODEJŚCIE DO KLATKI PIERSIOWEJ

Prowadzący:Thomas Sonnleitner D.O.

Dyplomowany Osteopata, członek Register German Osteopathy Medicine DROM oraz European Rolfing Association; Wykładowca Manipulacji Wisceralnych w Instytucie Barrala; Asystent oraz wykładowca licznych szkoleń z zakresu osteopatii strukturalnej, funckjonalnej i powięziowej. Praktykuje osteopatię w prywatnym gabinecie w Fürstenzell w Niemczech.

Szkolenie przeznaczone jest dla osteopatów  i studentów osteopatii.

Będzie to praktyczny warsztat dot. klatki piersiowej z jej wszystkimi problemami „opakowania i zawartości”. Program szkolenia obejmuje praktyczne podejście, strukturalne i wisceralne, do licznych problemów w obrębie klatki piersiowej, kręgosłupa szyjnego, kręgosłupa piersiowego oraz kończyn górnych. Celem szkolenia jest integracyjna strukturalno-trzewna praca w związku z różnymi objawami, takimi jak: wlot i wylot klatki piersiowej, problemy z krążkiem międzykręgowym, zespół cieśni nadgarstka, unieruchomienie żeber, ból ramienia. Ponadto będziemy również pracować w oparciu o połączenie układu czaszkowego z różnymi częściami ciała.

Termin szkolenia 25-27 października 2019 (3 dni, piątek-niedziela)

Miejsce szkolenia: Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe MRÓWKA, Warszawa

Koszt szkolenia: 2 500 PLN

Zgłoszenie na szkolenie wymaga wysłania maila z informacją o chęci wzięcia udziału w szkoleniu na adres: sekretariat@osteopatia.pl i dokonanie opłaty rezerwacyjnej w wysokości 1 000 PLN. W przypadku rezygnacji ze szkolenia w/w opłata rezerwacyjna nie podlega zwrotowi.

Druga część opłaty za szkolenie w wysokości 1 500 PLN wymagana jest na 30 dni przed rozpoczęciem szkolenia, tj. do 25 września 2019.

Niedokonanie pełnej opłaty za szkolenie do 25 września 2019 zezwala organizatorowi na wykreślenie kandydata na szkolenie z listy chętnych i wpisania w to miejsce innej osoby z listy rezerwowej.

 

Prosimy o dokonywanie wpłat na poniższe konto:

OSTEON Dariusz Skrzypek
Bank Spółdzielczy O/Białe Błota
83 8142 1020 0004 5085 2000 0003

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu!!!